Kontakt oss

Unikom AS

Besøksadresse:
Råbekksvingen 9
1617 Fredrikstad

Postadresse:
Postboks 626
1616 Fredrikstad

Telefon: 69 35 58 00

Epost: post@unikom.no

PDF-Faktura pr mail kan sendes til: faktura@unikom.no

Vi kan ta imot EHF-faktura på vårt organisasjonsnummer

Orgnr. 952587765

Åpningstider: mandag – fredag, 0800 – 1500

Kontaktskjema

312164116_3120968471534134_8067663915452570233_n

Christin Olsen

Daglig leder
christin.olsen@unikom.no
954 38 770

Kathrin

Kathrin Jelsness

Regnskap og administrasjonsansvarlig
Kathrin.jelsness@unikom.no
995 42 775

309271760_3318605821745763_667962954822171051_n

Karine Magnussen Nymark

Faglig Ansvarlig for Attføring
karinemagnussen.nymark@unikom.no
905 64 960

310713881_5936482499703719_6076898237060301365_n

Terje Eriksen

Fagansvarlig Unikom Produksjon
terje.eriksen@unikom.no
917 21 443

312123636_634854351505701_355464234118033680_n

Jan Erik Olausen

Fagansvarlig lager og logistikk
jan.erik.olausen@unikom.no
489 55 699

312131120_496856579027455_6305895124653920470_n

Sidsel Stangeland

Fagansvarlig Unikom Oppsirkulering
Sidsel.stangeland@unikom.no
996 93 014

Besøk vår nettbutikk!